HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2006 yılında kurulan APC Yapı Paslanmaz Tasarım A.Ş. ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiği projeler ile inşaat sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün kendini geliştirerek yoluna devam eden APC Yapı, kalite ve güveni kendine ilke olarak edinmiştir.

APC Yapı Tasarım; paslanmaz çelik, cam, alüminyum, akrilik, ahşap, ikincil çelik endüstri ürünleri üretimini ve her türlü çelik imalatını 26.000 m² açık ve kapalı holleriyle kendi fabrikasında kendi makine ve deneyimli ustalarıyla doğa ve insan kavramına önem vererek üretmektedir. Dışarıya bağımlılığı olmadan süreci tek başına baştan sona yürütmeyi başaran APC Yapı Tasarım AŞ, yer aldığı projelerde ürünlerinin tasarım, imalat, uygulama, montaj ve denetim aşamalarında aktif rol oynamaktadır.

APC Yapı günümüz sorunlarının farkında olup, kullandığı ürünlerle sürdürülebilirliğe ve geri dönüşüme önem vererek gelecek kuşaklara sağlıklı bir çevre bırakmayı hedeflemektedir. APC Yapı yurt içi ve yurt dışı firmaların prestijli projelerinde yer almaya önem verip “birlikten güç doğar” ilkesiyle ortak başarıyı benimseyen anlayışıyla bu güne kadar birçok başarıya imza atmıştır.

APC Yapı Tasarım AŞ yer aldığı projelerde ürünlerinin tasarım, imalat, uygulama, montaj ve denetim aşamalarında dışarıya bağımlılığı olmadan süreci tek başına baştan sona yürütebilmektedir.